De TAOS NUDE gevoelige huid vegan deodorant camoufleert niet maar neutraliseert ongewenste okselgeuren.
Met Shea Butter met een hoog gehalte aan vitamine A, E en F, en heeft inol-, palmitine-, stearine- en olie-vetzuren, ingrediënten die oliën op je okselhuid in evenwicht brengen.
Jojoba-olie kalmeert de huid, is hypoallergeen en niet-comedogene.
Dit is een BICARB FREE deodorant.
Doe een vingertop je met de crème deodorant onder beide oksels en breng het in cirkelvormige bewegingen aan totdat het weg is. Dat duurt een paar seconden. Als het langer duurt, gebruik je te veel.
Het beste resultaat is wanneer je het aanbrengt wanneer je oksels schoon en droog zijn.
Je vindt 30 gram volledig natuurlijke deodorant in het 100% recyclebare aluminium blikje en dat is genoeg voor ongeveer 6 - 8 weken gebruik, afhankelijk van hoeveel je dagelijks gebruikt.
De TAOS NUDE geurmix heeft de geuren van mandarijn, lavendel, sinaasappel en ylang ylang met een vleugje kruiden van pepermunt en kruidnagel. Je waant je in een heel andere wereld.
Deze vegan deodorant is altijd klaar voor gebruik. Het is altijd smeerbaar, ongeacht de temperatuur.
Deze prachtige natuurlijke deodorant is het best te houden tussen de 5°C en 40°C. Het is altijd goed om je lichaamsverzorgings- en schoonheidsproducten op een koele plek te bewaren.
Gemaakt van 100% biologische kokosolie, 100% biologische candelillawas, 100% biologische koolzaadolie, biologische zea-maïs, biologische jojoba-olie, niet-nano zinkoxide, zinkricinoleaat, niet-nano-ijzeroxide en de TAOS-mix van 100% biologische essentiële oliën.